Послуги складу тимчасового зберігання

Професійний підхід

Стабільність та кваліфікованість

Гарантія якості оформлення

Оперативність

Послуги складу тимчасового зберігання мають важливе значення для ефективного митного контролю та логістики. Вони дозволяють зарезервувати необхідний час для здійснення митного оформлення та перевірки товарів, що ввозяться або вивозяться (імпорт та експорт товарів). Наша компанія гарантує високу якість послуг тимчасового зберігання, що сприяє швидкому та точному пропуску вантажу через митний контроль.

Склад тимчасового зберігання (СТЗ) відрізняється від інших складських комплексів тим, що він є митною зоною контролю. Саме на цей склад направляється вантаж перед проходженням митного огляду та здійсненням митного оформлення. Тільки після завершення всіх митних процедур вантаж може бути відправлений далі за призначенням.

 

Склад тимчасового зберігання - переваги

Склад тимчасового зберігання є спеціально обладнаним приміщенням або відкритим майданчиком, які призначені для тимчасового зберігання товарів під митним контролем до їх переведення в митний режим.

Умови зберігання товарів на складі тимчасового зберігання:

  1. Термін зберігання – 3 місяці (90 календарних днів). Митним органом може бути наданий дозвіл на продовження строку тимчасового зберігання товарів на 30 днів від початкового терміну, протягом якого товари були розміщені на складі.
  2. Продаж товарів зі складу тимчасового зберігання неможливий – лише операції зі зберігання.
  3. Можна проводити процедуру митного складу.
  4. Не допускається розміщення на складах тимчасового зберігання товарів, які швидко псуються або мають обмежений строк зберігання.

Ми розуміємо важливість кожного етапу логістичних процесів і забезпечуємо швидке та точне зберігання товарів згідно з вимогами та нормами. Незалежно від того, чи є ваші товари імпортованими, чи експортованими, ми забезпечимо надійне та безпечне зберігання. Наші послуги мають значний вплив на бізнес наших клієнтів, сприяючи оптимізації логістичних процесів та забезпеченню безперебійного постачання.

 

Компанія докладає всіх зусиль для забезпечення відповідних заходів безпеки та контролю за товарами на складі тимчасового зберігання. Використання сучасних систем безпеки та технологій дозволяє нам гарантувати найвищий рівень захисту вашого вантажу.

Основні види послуг СТЗ від ТОВ “ЕЛІТ БІЗНЕС БРОК”:

  1. Проведення митного оформлення та подання заяви на митний режим товарів.
  2. Декларування товарів відповідно до вимог чинного митного законодавства.
  3. Оформлення необхідної клієнтської документації.
  4. Перевірка достовірності документів.
  5. Забезпечення транспортування, завантаження, розвантаження, перевантаження та виправлення пошкодженої упаковки товарів.

Ми готові надати повний комплекс послуг, щоб забезпечити ефективне та точне митне оформлення вашого вантажу на нашому складі тимчасового зберігання.

Для уточнення інформації заповніть форму або зверніться за контактними даними зручним для Вас способом.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ